Gra Swobodna: Towarzysze

Gra Swobodna: Towarzysze

Postprzez Mavres » Pt, 18 sie 2017, 14:01

Mam dziwny problem dotyczący towarzyszy, mam 1 towarzysza 10 poziom i zadanie aby przyjąć kolejnego tyle że nie mam opcji rozmowy z nim, da się coś z tym zrobić? (Wersja ze Steam całą kolekcję mam)
Mavres
Niemy Mędrzec

Pochwały: 0
Ostrzeżenia: 0/5
    Linux Chrome

Re: Gra Swobodna: Towarzysze

Postprzez Siluriusz » Śr, 6 gru 2017, 13:00

Witam , mam ten sam problem co kolega powyżej. Mam 18lv i tylko 1 towarzysza , misje tak samo jak kolega. Spellforce 2 Anniversary Edition na steamie. Problem zaczyna się w momencie kiedy na mapach RPG 2 postacie to troche zbyt mało a expienie postaci non stop metoda np. wejscia do shal po 350 expa i tak setki razy psuje radość z zabawy.
Ktoś wie jak rozwiązać ten problem ?
Siluriusz
Niemy Mędrzec

Pochwały: 0
    Windows Firefox

Re: Gra Swobodna: Towarzysze

Postprzez Bezix » Śr, 13 gru 2017, 18:11

Polecam tworzyć postacie w zwykłej grze swobodnej, nie podbijać poziomów tylko od razu wyjść po wystartowaniu w Zachodniej Gardzie. Potem to już kwestia importowania postaci do wersji WŚ. Wtedy powinny one mieć 1 poziom, bo niestety tworzenie ich w grze swobodnej WŚ daje im od razu 15, co jest albo niedopracowaniem, albo jakimś dziwnym zamierzeniem ze strony twórców. Najpewniej to jest tutaj głównym problemem.
Bezix
Łowca postów

Pochwały: 2
Postać w RPG: Terill Senus
    Windows 7 Chrome

Powrót do Dyskusja ogólna