Przeróżne sytuacje w Spellforce

Dyskusja o grze SpellForce

Postprzez Eon » So, 6 lis 2010, 22:07

Grając ostatnio z Aileen przez internet, po długiej bitwie trafiłem na... no właśnie, co to było? Oboje przywołaliśmy armie i oboje stworzyliśmy tytanów (z upgradem). Gdy już ostatnie elfki padały, rzuciłem się na Drzewiaka. Podczas, gdy Mr. Drzewko solidnie przyjmował ciosy na klatę (?), ja w tym czasie wskrzeszałem Awatara. Miałem zamiar obejrzeć, jak tytan elfek zaraz legnie, ale... samoistnie się uleczył. Ba! Robił to cały czas! Gdy pkt. życia spadały do około połowy, tytan w niewyjaśniony sposób odzyskiwał zdrowie. Udało mi się, gdy dobiegłem Awatarem i rzuciłem parę zaklęć. Gdy Drzewko już padło, po najechaniu na niego myszką, ukazywał się prawie pełny pasek zdrowia. Być może nie wspominałbym o tym, gdyby nie fakt, że podczas tej jednej gry, Drzewko wywinęło mi taki numer dwa razy! Stąd też moje pytanie: WTF? Czyżby był to zwykły bug? A może ma to jakiś związek z aurą kondycji? Kombinujcie, spekulujcie!
Ludzie uważają, że czas jest ważny, ponieważ sami go wymyślili.
Eon
Postrach moderatorów

Pochwały: 11
Ostrzeżenia: 0/5
    Nieznany Nieznana

Postprzez Landaen » So, 6 lis 2010, 23:41

Wg. mnie, był to bug, ew. przywiązanie Drzewka do Aileen, potężniejsze niż sama ponura śmierć...
Aha, Land: zastosuj się do podpisu Aileen, bo mi Twoja KP wydaje się przygnębiająco szara.
Logicznie niedorzeczne szaleństwo!
Landaen
Łowca postów

Pochwały: 1
Postać w RPG: Falibor
    Nieznany Nieznana

Postprzez Rae88 » So, 27 lis 2010, 01:19

ja mam pytanie: jestem w szarogórzu w ZS (mam 26lvl i Sartatius już dead) i tam jest coś "ala" cmentarz i tam jest pełno szkieletów, które są neutralne (jeden bossek chodzi i je przyzywa, potem wszyscy znikają i tak w kółko)... to jest jakaś misja czy co?
Rae88
Skrytopisarz

Pochwały: 0
    Nieznany Nieznana

Postprzez Sknerus » N, 28 lis 2010, 18:35

Sytuacja była już w temacie easter eggs.

Swoją drogą, to nie jest żadna misja, po prostu takie urozmaicenie od twórców. Niektórzy twierdzą, że przyzywane szkielety mają imiona po twórcach gry. To na tyle.
Sknerus
Zaklinacz słów

Nieznany Nieznana

Re: Przeróżne sytuacje w Spellforce

Postprzez Krisek1992 » Śr, 28 wrz 2011, 01:21

Kurcze, miałem jeden filmik, ale go usunąłem :/ Miałem taką jedną sytuację w Cieniu Feniksa, bodajże na Kruczej Przełęczy, gdzie się walczyło z Rohenem (poprawcie mnie, jeśli pomyliłem lokacje), akurat był taki bug, gdzie dwie Mumie tańczyły wokół siebie w kółeczku :) Tak mnie to rozbawiło :) Może jeszcze znajdę ten filmik bądź jakiś screen :)
Krisek1992
Niemy Mędrzec

Windows XP Chrome

Postprzez EminemAndMe » N, 26 lut 2012, 15:29

sarna wydaje głosy orko-podobne :shock:
Obrazek
EminemAndMe
Skrytopisarz

Windows XP Firefox

Postprzez Farlon » Wt, 12 kwi 2016, 22:54

Miałem śmieszne sytuacje grając z Eonem znanym jako Dziad, Vin i tylko Aonir jedyny wie jak jeszcze.
Pierwsza z nich to taka ze po zginięciu nasze jednostki nie padały na ziemie i nie znikaly po czasie tylko stały w miejscu(czasem leżały przez wieczność) przez co ciągle myślelismy ze nadal zyja.
Druga z tych sytuacji to podczas kiedy on mnie niszczył nagle z mojego monumentu ludzi wyszedł mi... orkowy pikinier... Statystyki, głos i nazwę miał taką samą jak rekrut.
Ostatnio edytowano Cz, 18 maja 2017, 18:45 przez Farlon, łącznie edytowano 1 raz
Farlon
Tańczący z warnami

Windows 7 Chrome

Postprzez Pawemol » Pn, 9 maja 2016, 11:17

Ja miałem takie coś w kampani, że z monumentów trolli wychodziły krasnoludy :D Normalnie mogłem nimi budować krasnoludzkie budynki itd. Problem polegał na tym, że nie wiedziałem dlaczego tak się dzieje - jak się później okazało - miałem zbugowaną runę trolli przywołaną artmoneyem :D
Mój kanał na YouTube

Pajacyk.pl--> klikaj codziennie
Pawemol
Misiek

Pochwały: 5
    Windows Chrome

Postprzez Somka » N, 21 sty 2018, 12:11

Czasami kiedy grałem od nowa w zś zdarzało się że posłaniec przeżył cios sługi a następnie uciekałem do jakiegoś maga, którego zaczął bić, najciekawsze że mag nie walczył z nim tylko czasami leczył się. Idąc do zamku wysłałem robotników aby go zabili i kiedy otoczyli posłańca... nie mogli go trafić ani razu lel.
Somka
Niemy Mędrzec

Nieznany Opera

Postprzez RunWariorRealManager » Cz, 22 mar 2018, 20:35

Seth Dundred ma zabić tego szefa Wilczarzy a on go nie trafia a ten ginie.
Albo Drzewiec robi tylko "Hands up!" i nie opuszcza łap a zadaje obrażenia (ale tak chyba każdy ma no ale bekowe) xdddd
RunWariorRealManager
Niemy Mędrzec

Windows Vista Chrome

Postprzez RunWariorRealManager » Cz, 22 mar 2018, 20:36

Krisek1992 napisał(a):Kurcze, miałem jeden filmik, ale go usunąłem :/ Miałem taką jedną sytuację w Cieniu Feniksa, bodajże na Kruczej Przełęczy, gdzie się walczyło z Rohenem (poprawcie mnie, jeśli pomyliłem lokacje), akurat był taki bug, gdzie dwie Mumie tańczyły wokół siebie w kółeczku :) Tak mnie to rozbawiło :) Może jeszcze znajdę ten filmik bądź jakiś screen :)

Dwie tańczyły wokół siebie? Niekiedy nawet więcej ich xd
RunWariorRealManager
Niemy Mędrzec

Windows Vista Chrome

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja ogólna