Dyskusja:SpellForce Wiki

Z SpellForce Wiki
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

o ile się nie mylę to wstawka

<script src="http://www.google-analytics.com/ga.js" type="text/javascript"></script><script type="text/javascript">var pageTracker = _gat._getTracker("UA-3245481-2");pageTracker._initData();pageTracker._trackPageview();</script>

Została umieszczona przez kogoś (anonimowego) jest częścią google-analytics związaną z gram.pl . Jeszcze się temu przyjrzę ale dobrze że usunęliście bo script tak łatwo w treści wiki nie da się załączyć.
Zck 15:43, 12 maj 2012 (CEST)


Już rozwiązane Zck 13:41, 13 maj 2012 (CEST)

Pytanie[edytuj]

Mam pytanie odnośnie tych grafik na stronie głównej wiki. Jest tam grafika przedstawiająca zabitego Rohena, uważam, że to za duży spoiler, bo przecież jak ktoś zaczyna sagę i tutaj spojrzy, to się za głowę złapię i popsuje sobie zabawę.

P.S: Czy jest możliwość powrotu starego wyglądu? Bo tu jest za biało. (Chodzi mi o ten: klik!)
(Tallos)

Oczywiście wygląd wiki będzie zmieniony, lecz nie na stary a dostosowany do wyglądu portalu oraz forum. Dzisiaj rozpoczynam prace nad nową skórką. Tak przy okazji zobacz Jak wstawiać podpis zamiast przepisywać swoją nazwę ;)
Zck 13:41, 13 maj 2012 (CEST)

A pierwsza sugestia? ;]
Tallos 13:44, 13 maj 2012

Już usuwam. Na samej wiki też myśleliśmy nad wprowadzeniem oznaczeń "Spoiler" :) Jak tylko będę mieć chwilkę zrobię taki szablon :)
Zck (dyskusja) 13:48, 13 maj 2012 (CEST)

Witam. Ta strona raczej nie do tego służy ale są tu chyba osoby, które mnie zrozumieją :D. Pragnę opowiedzieć swoją historię ze SpellForce. Nie grałem w SpellForce ani żaden jej dodatek ale grałem w SpellForce 2 Czas mrocznych wojen i Władcę smoków. Pierwszy raz grałem w SF 2 czas mrocznych wojen gdy miałem 8 lat i od razu mi się spodobało. W wieku 10 lat znowu zagrałem i gram do teraz. Tak bardzo pokochałem tę grę, że nie potrafię tego określić słowami. To chyba jakaś obsesja :D. Teraz aktualnie gram w dodatek Władca Smoków codziennie i nie nudzi mi się. Gram na rozgrywce dowolnej i stworzyłem tam już 19 postaci. Tak bardzo chciałbym coś zrobić z tym wszystkim ale nie wiem co. Jeśli ktoś ma podobnego bzika na punkcie tej gry to mógłby sie ze mną skontaktować albo coś tu napisać albo coś. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :)