Kathai

Z SpellForce Wiki
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Red icon.png
Ten artykuł wymaga dopracowania.
Jeśli jesteś w stanie, uzupełnij i/lub popraw jego treść.
Kathai
Typ Pustynia
Poziom
Lokacja Xu
Mieszkańcy
Portale Krucza Przełęcz
Krypty Zegarowe
Twierdza Mrocznego Wiatru[1]
Monumenty Ludzi Bohaterów Krasnoludzie
Mapa
Kathaimapa.JPG

Kathai - pustynna kraina, w której znajduje się wioska o tej samej nazwie. W początkowym etapie podróży, nie ma dostępu do wioski, ponieważ oblegają ją ożywieńcy i jaszczuro-ludzie mający na celu zabicie wieszczki Uru.

W wiosce znajdują się dwa portale,jeden do Krypt Zegarowych a drugi do Twierdzy Mrocznego Wiatru. Niestety do Twierdzy Mrocznego Wiatru koniecznie trzeba przejść przez Krypty Zegarowe.

Fabuła[edytuj]

W tej krainie znajduje się Uru, ta kobieta jest niezbędna w czasie naszej wędrówki. Na początku cała kraina wraz z miastem (po za miejscem do portalu do Krypt Zegarowych) jest okupowana przez ożywieńców. Po wyzwoleniu przez Sługę Run kraina jest znów najeżdżania, ale teraz przez wojska Cesarza Empyrii. Zostanie zniszczony monument ludzi, jest zajmowana cała zachodnia kraina, miasto nie zostało zaatakowane. Główny bohater otrzymuje od Uru klucz do bazy Krasnoludzi przez co szybko wyzwala całą krainę i nigdy nie została ponownie zaatakowana przez wroga. W tej lokacji ginie Urias, Cesarz Empyrii, Spiżowy Olbrzym.

Kathai.JPG

Panorama Kathai

Mieszkańcy[edytuj]

-Uru

Wrogowie[edytuj]

Mumie , Jaszczuro Ludzie , Pająki , Ożywieńcy, Cesarskie Wojka,

Misje[edytuj]

Przypisy

  1. Aby dostać się do Twierdzy Mrocznego Wiatru trzeba przejść przez Krypty Zegarowe